Na svečanoj sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 11.11.2015. godine dodijeljene su Zlatne diplome u povodu 50. obljetnice diplomiranja na Elektrotehničkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Nagrada "Josip Lončar" u rangu Priznanja, Nagrada za "Najbolji studentski računalni program FER-a" i Nagrada "Željka Matutinović-Sunčica"
Zlatne diplome dodijeljene su diplomiranim inženjerima iz ak. god. 1964./1965., a Nagrada "Josip Lončar" dodijeljena je studentima koji su ostvarili izniman uspjeh u studiju.
Popis nagrađenih i nekoliko fotografija možete vidjeti u nastavku obavijesti.
Ostatak fotografija dostupan je u galeriji.
Zlatne diplome dodijeljene su sljedećim diplomiranim inženjerima:
1. Prof. dr. sc. Alajdin Abazi, dipl. ing. 2. Mr. sc. Mirjana Bakotić-Žunić, dipl. ing. 3. Prof. dr. sc. Drago Ban, dipl. ing. 4. Ivan Baričević, dipl. ing. 5. Božo Bogdan, dipl. ing. 6. Nada Bogdanović rođ. Šimičić, dipl. ing. 7. Jakov Bolanča, dipl. ing. 8. Neven Bolanča, dipl. ing. 9. Mr. sc. Mirna Bratulić-Rejkuba, dipl. ing. 10. Marijan Brkić, dipl. ing. 11. Prof. dr. sc. Josip Brumec, dipl. ing. 12. Miroslav Bucek, dipl. ing. 13. Branko Car, dipl. ing. 14. Vladimir Dimač, dipl. ing. 15. Slavko Dragomanović, dipl. ing. 16. Mr. sc. Ante Dulčić, dipl. ing. 17. Dr. sc. Dragutin Flam, dipl. ing. 18. Marijan Franković, dipl. ing. 19. Zvonimir Gajšak, dipl. ing. 20. Aleksandar Gluščević, dipl. ing. 21. Midhat Haznadar, dipl. ing. 22. Dr. sc. Kruno Hernaut, dipl. ing. 23. Mario Hruš, dipl. ing. 24. Mr. sc. Ivana Jerbić Matanić 25. Mr. sc. Josip-Ratimir Jerković 26. Marijetka Kapetanović rođ. Žagar, dipl. ing. 27. Mr. sc. Nikola Kopčić, dipl. ing. 28. Lovorka Kovač rođ. Bakšić, dipl. ing. 29. Vinko Kovačević, dipl. ing. 30. Dušan Kružić, dipl. ing. 31. Milan Makanec, dipl. ing. 32. Marko Maletić, dipl. ing. 33. Prof. dr. sc. Ljubo Marangunić, dipl. ing. 34. Marija Matičić Pastuović, dipl. ing. 35. Mr. sc. Boris Miletić, dipl. ing. 36. Miroslav Močinić, dipl. ing. 37. Josip Moser, dipl. ing. 38. Ivan Murat, dipl. ing. 39. Mr. sc. Anto Nikolaš, dipl. ing. |
40. Dr. sc. Zvonimir Ordanić, dipl. ing.
|
PRIZNANJA "Josip Lončar" za ak. god. 2014./2015. za posebno istaknuti uspjeh u savladavanju gradiva na pojedinim godinama studija, dobit će sljedeći studenti:
Prva nastavna godina preddiplomskog studija:
- Tomislav Buhiniček
- Petra Bucić
- Krešimir Dodig
- Luka Kraljević
- Pero Skoko
- Katarina Blažić
- Andrija Drk
- Karlo Siladi
- Mato Manović
- Petar Tomić
- Domagoj Pluščec
Druga nastavna godina preddiplomskog studija:
Studij: Elektrotehnika i informacijska tehnologija
- Marko Švec
- Albert Škegro
Studij: Računarstvo
- Ivan Ćorić
- Zvonimir Jurelinac
- Filip Hrenić
- Antonio Jurić
Prva nastavna godina diplomskog studija:
Studij: Elektrotehnika i informacijska tehnologija
- Juraj Oršulić
- Meri Tukač
- Marko Gazivoda
- Ivan Berdalović
- Denis Bezjak
Studij: Informacijska i komunikacijska tehnologija
- Antonio Benc
- Tomislav Marinović
- Matea Tomeljak
Studij: Računarstvo
- Antun Flaš
- Randy Čupić
- Denis Čaušević
Po peti puta dodjeljuje se nagrada "Najbolji studentski računalni program FER-a". Uz Potvrdu o nagradi studenti će dobiti i novčanu nagradu od donatora, a donator nagrade je FER.
Nagrađeni program nosi naslov "BeeKeeper", a nagrađeni autori su studenti: Matea Tomeljak, Snježana Draženović, Antonija Mušćet, Martina Majcen.
Nagrada "Željka Matutinović - Sunčica" dodjeljuje se za najbolje studentske radove studenata FER-a za ak. god. 2014./2015, kako slijedi:
- Prva nagrada, za rad "Design of Low Power Voltage Regulator for RFID Applocations" (mentor: prof. dr. sc. Adrijan Barić), dodjeljuje se: Josipu Mikuliću.
- Druga nagrada, za rad "Funkcijska provjera inercijskih i magnetskih senzora" (mentor: prof. dr. sc. Ratko Magjarević), dodjeljuje se: Ivanu Kunoviću, Jurici Vugrinu, Andreju Kljaji Petkoviću.
Ženski vokalni sastav Rezonanca